cemrecilerfanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cemrecilerfanı

sizce site nasıl?

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı

YazarMesaj
büşra_cemre
Cemreci Admin
Cemreci Admin
büşra_cemre

hepsiciler gücü :
hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı Right_bar_bleue

hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı Empty
MesajKonu: hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı   hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı EmptySalı Mayıs 20, 2008 5:43 pm

seventeen mayıs sayısında hepsi 1 yakışıklıları

SEVENTEEN RÖPORTAJI:
Yine Tarlabaşındaki 'Hepsi 1' dizisinin çekildiği büyük binadayız. Bu sefer Hepsi grubunu değil, dizide sevgililerini canlandıran dört yakışıklı beyefendiyi bekliyoruz. Bizi dizideki evlerinde ağırlıyorlar. Beklerken küçük hayranları geliyor, fotoğraf çektiriliyor, posterlere imzalar atılıyor, kahveler ikram ediliyor, centilmen beyler beklettikleri için ara ara bol özürler diliyor. Derken herkes toplanıyor ve fotoğraf çekimi başlıyor.

Çekim esnasında her şey sakin. Ardından röportaj başlıyor ve kahkahaların, esprilerin ardı arkası kesilmiyor. Arada kızlar da gelip gidiyor...

Olgun Oğuzhan, Çapkın Erman, Popüler Cem ve Dalgacı Yusuf kızları anlatıyor!

Nasıl başladı oyunculuk kariyeriniz?
Oğuzhan: İlk oyunculuk deneyimim altı sene önceydi. Eğitimim vardı ama yayın yönetmenliği yapmak istiyordum. Zamanla dizilerde rol alarak oyunculuğa başladım.
Erman: Oyunculuğa tiyatroyla başladım. İki yıl tiyatro yaptım. Ardından "Hayat Bilgisi" dizisinde rol aldım. Sonra da "Hepsi 1" başladı. 45 bölümdür devam ediyoruz. Bu arada birçok reklam filminde de rol aldım. Radyo-televizyon bölümünden mezunum.
Yusuf: Okul bitsin önce. Ben sonra başlayacağım oyunculuğa.

Burada oyunculuk yapmıyor musun?
Y: Bu dizide bir karakteri canlandırıyorum. Oyunculuk yapmıyorum. (gülüyorlar)
Cem: Üniversitede takılıyorduk öyle... Benim çok girişken bir arkadaşım var. Bir ajansa yazılmış. Oradan da bir reklam filmi teklifi gelmiş. Ama kolu bacağı gözükmüyor (gülüyor). O dönem 100 YTL. kazanmıştı. Böyle masaya atmıştı. Ben de özendim. O dönem iyi paraydı. "Beni de yazdır" dedim. Kayıt oldum bir ajansa. Sonra tutturduk bir yerden. Ama ben parayı masaya atamadım. Biraz yüklüydü (gülüyor). Baktım bu iş zevkli, beceriyorum da...

Canlandırdığınız karakterlerle ortak yanlarınız var mı?
E: Hepimiz üniversite havasını biliyoruz bir kere. Üniversite öğrencilerini canlandırıyoruz, üniversite hayatı yaşıyoruz tekrar. O yüzden üniversite hayatımızla örtüşen noktalar tabii ki var. Ama bizim dizide her şey daha karikatür yaşanıyor. Amacımız insanları güldürmek olduğu için, bazen çok abartılı hareketler yapıyoruz.
O: Mutlaka var. Canlandırdığınız duygular sizden çıkan duygular. Abartmak ya da azaltmak size kalmıştır. Ağlarsan kendin gibi ağlarsın. Mutlaka ortak bir yanınız vardır.
C: Dört tane kız var, dört tane de bu kızlara aşık erkek var. Olay bu... Hepimiz aşık olmadık mı üniversitedeyken?
Y: Benim hiçbir ortak yanım yok.

Okul döneminde nasıl öğrencilerdiniz? Belli miydi böyle olacağı? Popüler miydiniz?
C: Okulun popüler çocuğuydum ben. Hem de çok popülerdim gerçekten. Herkes peşimdeydi (gülüyor).
Y: Ben çok siliktim. Her teneffüs dayak yerdim. Kötü geçti benim okul hayatım.
E: Ayıptır söylemesi ben de çok popülerdim. Daha okul kapısından içeri girdiğim anda "Erman!" diye çığlıklar yükselirdi (gülüyor).
C: Allah'tan aynı okulda değildik!
O: Çalışkan bir öğrenciydim ben. Okul okuldur, iş iştir.
Y: Çirkindim ben. Sivilcelerim vardı, kızlar bana bakmazdı.
https://cemrecilerfan96.yetkin-forum.com

hepsi 1 yakışıklıları seventeen dergisi röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi-dur dur
» hepsi-kalpsizsin